تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


   

  بهترین دوران زندگی حرفه ای ام در ملاثانی سپری شد

  سلامی به گرمی صداقت و به پاکی روح جوانی و عرض ادب به تمامی زحمت کشان نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه علم و ادب و سلامی ویژه به شاگرد روزهای جوانیم و همکار دوران موسفیدیم جناب آقای نعیم حمیدی عزیز !

  جناب آقای حمیدی ، یکی از بهترین دوران زندگی حرفه ایم را مفنخرم که در ملاثانی و در خدمت دوستانی همانند حاج عبدالساده (حاج مرتضی ) حمیدی و حاج محمد حمیدی اصل و لفته منصوری و ....... و استاد خودم احمد عامری و احمد جوادی سپری کردم و موجب بالندگی این بنده حقیر است که در دوران مدیریتم افراد موثر و مومنی همانند حضرتعالی و جاسم علیزاده و سید عبدالله موسوی و جابر عامری ...... را توانستم به پرورش داده و به جامعه تعلیم و تربیت معرفی نمایم و بازهم خدارا شاکرم که زنده ماندم تا پمره تلااش هرچند ناتوانم را در وجود شماها ی پر تلاش در جامعه ببینم از اینکه دست به خاطره نویسی زده و مارا هم به دوران جوانیمان یاد آور شدید آفرین گفته و اگر در اسن راستا نیازی به بنده حقیر داشتید تا عمری باقی است آماده همکاری هستم و موفقیت خود را در عرصه مدیریت آموزشی مدیون مردم خوب ملاثانی و بویژه انجمن اسلامی پویای آن زمان و آقایان احمد جوادی و سایر دوستان میدانم جا دارد از همین جا از تلاش شما و سایر دوستانتان نهایت سپاس را داشته باشم .

  موفقیت همه عزیزان را از خداوند منان خواهانم ارادتمند همه خوبان ملاثانی 

  سهراب شیرانی


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : دوران ,حمیدی ,احمد ,آقای ,ملاثانی ,احمد جوادی ,بنده حقیر ,جناب آقای ,زندگی حرفه ,دوران زندگی ,بهترین دوران زندگی ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 2 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر